Wrocław Główny
Odjazd Planowy: 06:30
Peron: 1 Tor: 2
Nr wyjazdowy: 66432
Usługi: jednostki elektryczne, 2 klasa, możliwość przewozu rowerów w wagonie nieprzystosowanym do ich przewozu – liczba miejsc ograniczona
Stacja 2: Wrocław Brochów
Peron 1 Tor 2
Wrocław Brochów
Przyjazd Planowy: 06:34
Peron: 1 Tor: 2
Odjazd Planowy: 06:35
Peron: 1 Tor: 2
Nr wyjazdowy: 66432
Łączny dystans: 5,3 km
Łączny czas: 0h:04min
Stacja 3: Święta Katarzyna
Peron 1 Tor 2
Święta Katarzyna
Przyjazd Planowy: 06:38
Peron: 1 Tor: 2
Odjazd Planowy: 06:39
Peron: 1 Tor: 2
Nr wyjazdowy: 66432
Łączny dystans: 10,1 km
Łączny czas: 0h:08min
Stacja 4: Zębice Wrocławskie
Peron 1 Tor 1
Zębice Wrocławskie
Przyjazd Planowy: 06:42
Peron: 1 Tor: 1
Odjazd Planowy: 06:43
Peron: 1 Tor: 1
Nr wyjazdowy: 66432
Łączny dystans: 13,8 km
Łączny czas: 0h:12min
Stacja 5: Lizawice
BUS
Lizawice
Przyjazd Planowy: 06:47
Peron: 1 Tor: 1
Odjazd Planowy: 06:52
Przystanek BUS
Nr wyjazdowy: 66432
Usługi: zastępcza komunikacja autobusowa, 2 klasa
Łączny dystans: 19,2 km
Łączny czas: 0h:17min
Stacja 6: Oława
Peron 1 Tor 1
Oława
Przyjazd Planowy: 07:09
Przystanek BUS
Odjazd Planowy: 07:19
Peron: 1 Tor: 1
Nr wyjazdowy: 66432
Usługi: jednostki elektryczne, 2 klasa, możliwość przewozu rowerów w wagonie nieprzystosowanym do ich przewozu – liczba miejsc ograniczona
Łączny dystans: 26,5 km
Łączny czas: 0h:39min
Stacja 7: Lipki
Peron 2 Tor 2
Lipki
Przyjazd Planowy: 07:23
Peron: 2 Tor: 2
Odjazd Planowy: 07:24
Peron: 2 Tor: 2
Nr wyjazdowy: 66432
Łączny dystans: 33,0 km
Łączny czas: 0h:53min
Stacja 8: Brzeg
Peron 1 Tor 2
Brzeg
Przyjazd Planowy: 07:29
Peron: 1 Tor: 2
Odjazd Planowy: 07:30
Peron: 1 Tor: 2
Nr wyjazdowy: 66432
Łączny dystans: 41,6 km
Łączny czas: 0h:59min
Stacja 9: Łosiów
Peron 2 Tor 2
Łosiów
Przyjazd Planowy: 07:35
Peron: 2 Tor: 2
Odjazd Planowy: 07:36
Peron: 2 Tor: 2
Nr wyjazdowy: 66432
Łączny dystans: 51,0 km
Łączny czas: 1h:05min
Stacja 10: Lewin Brzeski
Peron 1 Tor 2
Lewin Brzeski
Przyjazd Planowy: 07:39
Peron: 1 Tor: 2
Odjazd Planowy: 07:40
Peron: 1 Tor: 2
Nr wyjazdowy: 66432
Łączny dystans: 56,7 km
Łączny czas: 1h:09min
Stacja 11: Przecza
Peron 2 Tor 2
Przecza
Przyjazd Planowy: 07:43
Peron: 2 Tor: 2
Odjazd Planowy: 07:43
Peron: 2 Tor: 2
Nr wyjazdowy: 66432
Łączny dystans: 61,2 km
Łączny czas: 1h:13min
Stacja 12: Dąbrowa Niemodlińska
Peron 1 Tor 2
Dąbrowa Niemodlińska
Przyjazd Planowy: 07:48
Peron: 1 Tor: 2
Odjazd Planowy: 07:49
Peron: 1 Tor: 2
Nr wyjazdowy: 66432
Łączny dystans: 68,7 km
Łączny czas: 1h:18min
Stacja 13: Chróścina Opolska
Peron 1 Tor 2
Chróścina Opolska
Przyjazd Planowy: 07:52
Peron: 1 Tor: 2
Odjazd Planowy: 07:53
Peron: 1 Tor: 2
Nr wyjazdowy: 66432
Łączny dystans: 74,0 km
Łączny czas: 1h:22min
Stacja 14: Opole Zachodnie
Peron 2 Tor 2
Opole Zachodnie
Przyjazd Planowy: 07:56
Peron: 2 Tor: 2
Odjazd Planowy: 07:57
Peron: 2 Tor: 2
Nr wyjazdowy: 66432
Łączny dystans: 79,7 km
Łączny czas: 1h:26min
Stacja 15: Opole Główne
Peron 2 Tor 2
Opole Główne
Przyjazd Planowy: 08:00
Peron: 2 Tor: 2
Nr wjazdowy: 66432
Łączny dystans: 81,7 km
Łączny czas: 1h:30min
Długość całej trasy
81,7 km
Czas podróży
1h:30min
Liczba przesiadek
Bezpośrednie
Legenda
-
Niebieski okrąg bez wypełnienia
Planowa stacja pociągu