Cieszyn
Odjazd Planowy: 22:03
Peron: 1 Tor: 3
Nr wyjazdowy: 12850
Usługi: autobus szynowy, wagon z miejscami dla osób na wózkach - z windą/rampą, 2 klasa, wagon przystosowany do przewozu rowerów - liczba miejsc ograniczona
Stacja 2: Cesky Tesin
Cesky Tesin
Przyjazd Planowy: 22:08
Odjazd Planowy: 22:08
Nr wyjazdowy: 12850
Łączny dystans: 2,6 km
Łączny czas: 0h:05min
Stacja 3: Ropice
Ropice
Przyjazd Planowy: 22:24
Odjazd Planowy: 22:24
Nr wyjazdowy: 12850
Łączny dystans: - km
Łączny czas: 0h:21min
Stacja 4: Ropice Zalesi
Ropice Zalesi
Przyjazd Planowy: 22:28
Odjazd Planowy: 22:28
Nr wyjazdowy: 12850
Łączny dystans: - km
Łączny czas: 0h:25min
Stacja 5: Stritez u Ceskeho Tesina
Stritez u Ceskeho Tesina
Przyjazd Planowy: 22:31
Odjazd Planowy: 22:31
Nr wyjazdowy: 12850
Łączny dystans: - km
Łączny czas: 0h:28min
Stacja 6: Hnojnik
Hnojnik
Przyjazd Planowy: 22:35
Odjazd Planowy: 22:36
Nr wyjazdowy: 12850
Łączny dystans: - km
Łączny czas: 0h:32min
Stacja 7: Horni Tosanovice
Horni Tosanovice
Przyjazd Planowy: 22:40
Odjazd Planowy: 22:40
Nr wyjazdowy: 12850
Łączny dystans: - km
Łączny czas: 0h:37min
Stacja 8: Dobratice-Vojkovice
Dobratice-Vojkovice
Przyjazd Planowy: 22:43
Odjazd Planowy: 22:43
Nr wyjazdowy: 12850
Łączny dystans: - km
Łączny czas: 0h:40min
Stacja 9: Dobra u Frydku-Mistku
Dobra u Frydku-Mistku
Przyjazd Planowy: 22:50
Odjazd Planowy: 22:50
Nr wyjazdowy: 12850
Łączny dystans: - km
Łączny czas: 0h:47min
Stacja 10: Frydek-Mistek
Frydek-Mistek
Przyjazd Planowy: 22:57
Odjazd Planowy: 23:02
Nr wyjazdowy: 12850
Łączny dystans: - km
Łączny czas: 0h:54min
Stacja 11: Baska
Baska
Przyjazd Planowy: 23:06
Odjazd Planowy: 23:06
Nr wyjazdowy: 12850
Łączny dystans: - km
Łączny czas: 1h:03min
Stacja 12: Przno
Przno
Przyjazd Planowy: 23:11
Odjazd Planowy: 23:11
Nr wyjazdowy: 12850
Łączny dystans: - km
Łączny czas: 1h:08min
Stacja 13: Frydlant nad Ostravici
Frydlant nad Ostravici
Przyjazd Planowy: 23:15
Odjazd Planowy: 23:16
Nr wyjazdowy: 12850
Łączny dystans: - km
Łączny czas: 1h:12min
Stacja 14: Celadna
Celadna
Przyjazd Planowy: 23:22
Odjazd Planowy: 23:22
Nr wyjazdowy: 12850
Łączny dystans: - km
Łączny czas: 1h:19min
Stacja 15: Kuncice pod Ondrejnikem
Kuncice pod Ondrejnikem
Przyjazd Planowy: 23:26
Odjazd Planowy: 23:27
Nr wyjazdowy: 12850
Łączny dystans: - km
Łączny czas: 1h:23min
Stacja 16: Frenstat pod Radhostem
Frenstat pod Radhostem
Przyjazd Planowy: 23:33
Odjazd Planowy: 23:33
Nr wyjazdowy: 12850
Łączny dystans: - km
Łączny czas: 1h:30min
Stacja 17: Frenstat pod Radhostem Mesto
Frenstat pod Radhostem Mesto
Przyjazd Planowy: 23:36
Nr wjazdowy: 12850
Łączny dystans: - km
Łączny czas: 1h:33min
Długość całej trasy w granicach Polski
2,6 km
Czas podróży
1h:33min
Liczba przesiadek
Bezpośrednie
Legenda
-
Niebieski okrąg bez wypełnienia
Planowa stacja pociągu