Informacja - Ta karta prezentuje graficzny schemat trasy pociągu. Po najechaniu myszką na daną stację (kulkę) możesz sprawdzić dodatkowe informacje takie jak: czas ewentualnego opóźniania, numer wjazdowy i wyjazdowy oraz listę usług w pociągu. Szczegóły połączenia uwzględniają nie tylko rozkładowe, ale również zrealizowane oraz prognozowane w odniesieniu do godziny wyszukiwania czasy przyjazdów i odjazdów z danych stacji. Prezentowana lista usług dla połączenia powstaje na podstawie informacji dostarczonych przez przewoźnika. Zestaw usług dostępnych na trasie może ulec zmianie. Kliknij w przycisk „wróć” w lewym górnym rogu, aby cofnąć się do widoku listy połączeń. Uwaga! Śledź zapowiedzi peronowe na stacjach i przystankach. Podane perony i tory są planowanymi miejscami zatrzymania pociągu i mogą one ulec zmianie w zależności od sytuacji ruchowej na danej stacji/przystanku. W szczególnych przypadkach peron i tor przyjazdowy może być inny niż peron i tor odjazdowy.
 
Trasa pociągu

Peron I Tor 3

S71 KS Koleje Śląskie sp. z o.o. 44860

Stacja 1

Odjazd Planowy: 15:12 Odjazd Rzeczywisty 15:22 Opóźnienie (+10 Min)

Peron: I Tor: 3

Nr wyjazdowy: 44860

Usługi: dostępne miejsce do przewijania dziecka, jednostki elektryczne, wagon z miejscami dla osób na wózkach - z windą/rampą, klimatyzacja, tylko 2 klasa, wagon przystosowany do przewozu rowerów - liczba miejsc ograniczona

Peron II Tor 2

Stacja 2

Wodzisław Śląski Radlin

Przyjazd Planowy: 15:14 Przyjazd Rzeczywisty 15:23 Opóźnienie (+9 Min)

Peron: II Tor: 2

Odjazd Planowy: 15:15 Odjazd Rzeczywisty 15:24 Opóźnienie (+9 Min)

Peron: II Tor: 2

Nr wyjazdowy: 44860

Łączny dystans: 1,4 km
Łączny czas: 0h:01min

Peron II Tor 2

Stacja 3

Radlin Obszary

Przyjazd Planowy: 15:18 Przyjazd Rzeczywisty 15:27 Opóźnienie (+9 Min)

Peron: II Tor: 2

Odjazd Planowy: 15:19 Odjazd Rzeczywisty 15:28 Opóźnienie (+9 Min)

Peron: II Tor: 2

Nr wyjazdowy: 44860

Łączny dystans: 4,0 km
Łączny czas: 0h:05min

Peron II Tor 2

Stacja 4

Rybnik Rymer

Przyjazd Planowy: 15:23 Przyjazd Rzeczywisty 15:31 Opóźnienie (+8 Min)

Peron: II Tor: 2

Odjazd Planowy: 15:23 Odjazd Rzeczywisty 15:31 Opóźnienie (+8 Min)

Peron: II Tor: 2

Nr wyjazdowy: 44860

Łączny dystans: 6,1 km
Łączny czas: 0h:09min

Peron II Tor 4

Stacja 5

Rybnik Towarowy

Przyjazd Planowy: 15:26 Przyjazd Rzeczywisty 15:34 Opóźnienie (+8 Min)

Peron: II Tor: 4

Odjazd Planowy: 15:27 Odjazd Rzeczywisty 15:35 Opóźnienie (+8 Min)

Peron: II Tor: 4

Nr wyjazdowy: 44860

Łączny dystans: 7,8 km
Łączny czas: 0h:12min

Peron II Tor 2

Stacja 6

Rybnik

Przyjazd Planowy: 15:32 Przyjazd Rzeczywisty 15:40 Opóźnienie (+8 Min)

Peron: II Tor: 2

Odjazd Planowy: 15:33 Odjazd Rzeczywisty 15:41 Opóźnienie (+8 Min)

Peron: II Tor: 2

Nr wyjazdowy: 44860

Łączny dystans: 11,5 km
Łączny czas: 0h:18min

Peron I Tor 2

Stacja 7

Rybnik Paruszowiec

Przyjazd Planowy: 15:36 Przyjazd Rzeczywisty 15:44 Opóźnienie (+8 Min)

Peron: I Tor: 2

Odjazd Planowy: 15:36 Odjazd Rzeczywisty 15:44 Opóźnienie (+8 Min)

Peron: I Tor: 2

Nr wyjazdowy: 44860

Łączny dystans: 13,5 km
Łączny czas: 0h:22min

Peron I Tor 2

Stacja 8

Leszczyny

Przyjazd Planowy: 15:41 Przyjazd Rzeczywisty 15:48 Opóźnienie (+7 Min)

Peron: I Tor: 2

Odjazd Planowy: 15:42 Odjazd Rzeczywisty 15:49 Opóźnienie (+7 Min)

Peron: I Tor: 2

Nr wyjazdowy: 44860

Łączny dystans: 19,4 km
Łączny czas: 0h:26min

Peron I Tor 1

Stacja 9

Czerwionka Dębieńsko

Przyjazd Planowy: 15:45 Przyjazd Rzeczywisty 15:52 Opóźnienie (+7 Min)

Peron: I Tor: 1

Odjazd Planowy: 15:45 Odjazd Rzeczywisty 15:53 Opóźnienie (+8 Min)

Peron: I Tor: 1

Nr wyjazdowy: 44860

Łączny dystans: 23,3 km
Łączny czas: 0h:30min

Peron I Tor 1

Stacja 10

Czerwionka

Przyjazd Planowy: 15:47 Przyjazd Rzeczywisty 15:55 Opóźnienie (+8 Min)

Peron: I Tor: 1

Odjazd Planowy: 15:48 Odjazd Rzeczywisty 15:56 Opóźnienie (+8 Min)

Peron: I Tor: 1

Nr wyjazdowy: 44860

Łączny dystans: 25,1 km
Łączny czas: 0h:33min

Peron II Tor 1

Stacja 11

Orzesze Jaśkowice

Przyjazd Planowy: 15:51 Przyjazd Rzeczywisty 15:59 Opóźnienie (+8 Min)

Peron: II Tor: 1

Odjazd Planowy: 15:52 Odjazd Rzeczywisty 16:02 Opóźnienie (+10 Min)

Peron: II Tor: 1

Nr wyjazdowy: 44860

Łączny dystans: 29,5 km
Łączny czas: 0h:37min

Peron II Tor 2

Stacja 12

Orzesze

Przyjazd Planowy: 15:55 Przyjazd Rzeczywisty 16:05 Opóźnienie (+10 Min)

Peron: II Tor: 2

Odjazd Planowy: 15:55 Odjazd Rzeczywisty 16:06 Opóźnienie (+11 Min)

Peron: II Tor: 2

Nr wyjazdowy: 44860

Łączny dystans: 32,6 km
Łączny czas: 0h:43min

Peron I Tor 1

Stacja 13

Łaziska Górne Brada

Przyjazd Planowy: 16:00 Przyjazd Rzeczywisty 16:11 Opóźnienie (+11 Min)

Peron: I Tor: 1

Odjazd Planowy: 16:00 Odjazd Rzeczywisty 16:11 Opóźnienie (+11 Min)

Peron: I Tor: 1

Nr wyjazdowy: 44860

Łączny dystans: 36,4 km
Łączny czas: 0h:49min

Peron I Tor 1

Stacja 14

Łaziska Górne

Przyjazd Planowy: 16:02 Przyjazd Rzeczywisty 16:13 Opóźnienie (+11 Min)

Peron: I Tor: 1

Odjazd Planowy: 16:03 Odjazd Rzeczywisty 16:14 Opóźnienie (+11 Min)

Peron: I Tor: 1

Nr wyjazdowy: 44860

Łączny dystans: 38,3 km
Łączny czas: 0h:51min

Peron I Tor 2

Stacja 15

Mikołów

Przyjazd Planowy: 16:06 Przyjazd Rzeczywisty 16:17 Opóźnienie (+11 Min)

Peron: I Tor: 2

Odjazd Planowy: 16:07 Odjazd Rzeczywisty 16:18 Opóźnienie (+11 Min)

Peron: I Tor: 2

Nr wyjazdowy: 44860

Łączny dystans: 42,5 km
Łączny czas: 0h:55min

Peron I Tor 1

Stacja 16

Mikołów Jamna

Przyjazd Planowy: 16:10 Przyjazd Rzeczywisty 16:21 Opóźnienie (+11 Min)

Peron: I Tor: 1

Odjazd Planowy: 16:15 Odjazd Rzeczywisty 16:22 Opóźnienie (+7 Min)

Peron: I Tor: 1

Nr wyjazdowy: 44860

Łączny dystans: 45,4 km
Łączny czas: 0h:59min

Peron I Tor 3

Stacja 17

Katowice Piotrowice

Przyjazd Planowy: 16:19 Przyjazd Rzeczywisty 16:26 Opóźnienie (+7 Min)

Peron: I Tor: 3

Odjazd Planowy: 16:20 Odjazd Rzeczywisty 16:27 Opóźnienie (+7 Min)

Peron: I Tor: 3

Nr wyjazdowy: 44860

Łączny dystans: 49,6 km
Łączny czas: 1h:04min

Peron I Tor 3

Stacja 18

Katowice Ligota

Przyjazd Planowy: 16:22 Przyjazd Rzeczywisty 16:28 Opóźnienie (+6 Min)

Peron: I Tor: 3

Odjazd Planowy: 16:25 Odjazd Rzeczywisty 16:29 Opóźnienie (+4 Min)

Peron: I Tor: 3

Nr wyjazdowy: 44860

Łączny dystans: 51,2 km
Łączny czas: 1h:06min

Peron II Tor 2

Stacja 19

Katowice Brynów

Przyjazd Planowy: 16:27 Przyjazd Rzeczywisty 16:31 Opóźnienie (+4 Min)

Peron: II Tor: 2

Odjazd Planowy: 16:27 Odjazd Rzeczywisty 16:31 Opóźnienie (+4 Min)

Peron: II Tor: 2

Nr wyjazdowy: 44860

Łączny dystans: 53,5 km
Łączny czas: 1h:09min

Peron IV Tor 8

Stacja 20

Katowice

Przyjazd Planowy: 16:31 Przyjazd Rzeczywisty 16:35 Opóźnienie (+4 Min)

Peron: IV Tor: 8

Nr wjazdowy: 44860

Łączny dystans: 56,9 km
Łączny czas: 1h:13min

Informacje o trasie pociągu

Długość całej trasy

56,9 km

Czas podróży

1h:19min (-6 Min)

Liczba przesiadek

Bezpośrednie

Legenda

  • Niebieski okrąg bez wypełnienia

    Planowa stacja pociągu

  • Zielony okrąg bez wypełnienia

    Pociąg dotrze na stację zgodnie z planem, opóźnienie do 5 minut

  • Zielony okrąg z wypełnieniem

    Pociąg minął stację bez opóźnień

  • Żółty okrąg bez wypełnienia

    Pociąg dotrze na stację z opóźnieniem 5-15 minut

  • Żółty okrąg z wypełnieniem

    Pociąg minął stację z opóźnieniem 5-15 minut

Uwaga, znajdujesz się w menu modalnym. W celu zamknięcia menu modalnego użyj klawisza ESCAPE. Wciśnij TAB by poruszać się po kolejnych elementach w ramach otwartego menu.
Uwaga, znajdujesz się w oknie modalnym. W celu zamknięcia okna modalnego użyj klawisza ESCAPE. Wciśnij tab by poruszać się po kolejnych elementach w ramach otwartego okna.
Uwaga, znajdujesz się w oknie modalnym. W celu zamknięcia okna modalnego użyj klawisza ESCAPE. Wciśnij tab by poruszać się po kolejnych elementach w ramach otwartego okna.
Uwaga, znajdujesz się w oknie modalnym. W celu zamknięcia okna modalnego użyj klawisza ESCAPE. Wciśnij tab by poruszać się po kolejnych elementach w ramach otwartego okna.
Uwaga, znajdujesz się w oknie modalnym. W celu zamknięcia okna modalnego użyj klawisza ESCAPE. Wciśnij tab by poruszać się po kolejnych elementach w ramach otwartego okna.
Uwaga, znajdujesz się w oknie modalnym. W celu zamknięcia okna modalnego użyj klawisza ESCAPE. Wciśnij tab by poruszać się po kolejnych elementach w ramach otwartego okna.
Uwaga, znajdujesz się w oknie modalnym. W celu zamknięcia okna modalnego użyj klawisza ESCAPE. Wciśnij tab by poruszać się po kolejnych elementach w ramach otwartego okna.
Uwaga, znajdujesz się w oknie modalnym. W celu zamknięcia okna modalnego użyj klawisza ESCAPE. Wciśnij tab by poruszać się po kolejnych elementach w ramach otwartego okna.
Uwaga, znajdujesz się w oknie modalnym. W celu zamknięcia okna modalnego użyj klawisza ESCAPE. Wciśnij tab by poruszać się po kolejnych elementach w ramach otwartego okna.
Uwaga, znajdujesz się w oknie modalnym. W celu zamknięcia okna modalnego użyj klawisza ESCAPE. Wciśnij tab by poruszać się po kolejnych elementach w ramach otwartego okna.
Uwaga, znajdujesz się w oknie modalnym. W celu zamknięcia okna modalnego użyj klawisza ESCAPE. Wciśnij tab by poruszać się po kolejnych elementach w ramach otwartego okna.


Uwaga, znajdujesz się w oknie modalnym. W celu zamknięcia okna modalnego użyj klawisza ESCAPE. Wciśnij tab by poruszać się po kolejnych elementach w ramach otwartego okna.

Legenda

Pociąg dotrze na stację zgodnie z planem, opóźnienie do 5 minut
Pociąg dotrze na stację z opóźnieniem 5-15 minut
Pociąg dotrze na stację z opóźnieniem powyżej 15 minut

Rodzaje pociągów na mapie

Szybki
Dalekobieżny
Lokalny
Aglomeracyjny