NOWY PORTAL JUŻ DOSTĘPNY!

Wypróbuj nową wersję Portalu Pasażera przygotowaną specjalnie z myślą o potrzebach użytkownika, która niedługo zastąpi dotychczasową wersję portalu. Przechodząc na nową wersję Portalu Pasażera zyskujesz między innymi:Nie czekaj i sprawdź czy nowy Portal Pasażera spełnia również Twoje oczekiwania!

TWÓJ PORTAL DO PODRÓŻY!
Wersja testowa
Katalogi Połączeń > Koleje Śląskie sp. z o.o.

Rozkład jazdy Koleje Śląskie sp. z o.o.

SPRAWDŹ NOWĄ WERSJĘ PORTALU: beta.portalpasazera.pl

Obszar działalności przewoźnika:
województwo śląskie. więcej informacji »
Wykaz relacji:

Wykaz relacji - lista relacji oferowanych przez danego przewoźnika.

Sprawdź relację ze stacją- Wyświetla relacje obsługiwane przez danego przewoźnika, które zawierają wybraną stację. System podpowiada nazwę stacji występującej w relacjach danego przewoźnika po wpisaniu pierwszych 3-ch znaków.

Założycielem i właścicielem Kolei Śląskich jest województwo śląskie, które powołało nową spółkę 17 lutego 2010r. Realizację przewozów pasażerskich spółka zaczęła świadczyć 1 października 2011r, a od 9 grudnia 2012r spółka przejęła od Przewozów Regionalnych obsługę większości regionalnych połączeń kolejowych na terenie województwa śląskiego. Celem powołania firmy było wzmocnienie oferty przewozowej na trenie województwa śląskiego i zachęcenie mieszkańców do korzystania z komunikacji publicznej.

Pociągi przewoźnika kursują na niemal wszystkich trasach regionalnych i granicznych z województwem małopolskim.


Dostępność biletów:

  • Kasy
  • Punkty sprzedaży
  • W pociągu
  • Płatności w dedykowanej aplikacji
  • Biletomaty
  • Sprzedaż internetowa

Źródło i więcej informacji: www.kolejeslaskie.com