NOWY PORTAL JUŻ DOSTĘPNY!

Wypróbuj nową wersję Portalu Pasażera przygotowaną specjalnie z myślą o potrzebach użytkownika, która niedługo zastąpi dotychczasową wersję portalu. Przechodząc na nową wersję Portalu Pasażera zyskujesz między innymi:Nie czekaj i sprawdź czy nowy Portal Pasażera spełnia również Twoje oczekiwania!

TWÓJ PORTAL DO PODRÓŻY!
Wersja testowa
Katalogi Połączeń > Arriva RP sp. z o.o.

Rozkład jazdy Arriva RP sp. z o.o.

SPRAWDŹ NOWĄ WERSJĘ PORTALU: beta.portalpasazera.pl

Obszar działalności przewoźnika:
województwo kujawsko-pomorskie oraz część województw: pomorskie, mazowieckie wielkopolskie i łódzkie. więcej informacji »
Wykaz relacji:

Wykaz relacji - lista relacji oferowanych przez danego przewoźnika.

Sprawdź relację ze stacją- Wyświetla relacje obsługiwane przez danego przewoźnika, które zawierają wybraną stację. System podpowiada nazwę stacji występującej w relacjach danego przewoźnika po wpisaniu pierwszych 3-ch znaków.

Arriva RP Sp. z o.o. jest częścią grupy Arriva, należącej do Deutsche Bahn. Jest pierwszym prywatnym pasażerskim przewoźnikiem kolejowym w Polsce, który świadczy usługi na masową skalę.

Od 2007 r. obsługuje pasażerów linii kolejowych w województwie kujawsko-pomorskim w północno-zachodniej Polsce na podstawie umowy na wykonywanie przewozów pasażerskich. Początkowo obsługiwała jedynie linie spalinowe, jednak od 2013r rozpoczęła realizację przejazdów również na liniach zelektryfikowanych.


Dostępność biletów:

  • Kasy
  • W pociągu
  • Płatności w dedykowanej aplikacji
  • Biletomaty
  • Sprzedaż internetowa

Źródło i więcej informacji: www.arriva.pl